امروز : جمعه 17 اردیبهشت 1395 | 28 رجب 1437 | 2016 May 06
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آتی

شركت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي آتي


راهنماي رزرو آنلاين بليط هواپيما:

جهت درخواست بليط هواپيما در زماني كمتر و در هر مكاني كه مايل باشيد، بدون مراجعه حضوري با مراجعه به آدرس
WWW.ATI-LCC.COM/FLIGHT مي توانيد اقدام نمائيد.

لازم به ذكر است كه پروازهاي نمايش داده شده در اين وب سايت الزاما پروازهايي نيستند كه 100% قابل صدور باشند. بلكه اين ليست، تمامي پروازهايي كه جزء برنامه روتين هواپيمايي كشوري مي باشند را نمايش مي دهد، گرچه ممكن است برخي از اين پروازها پر و CLOSE يا كنسل شده باشند. در هر صورت پس از انجام چند قدم بسيار ساده و سريع كه در زير توضيح داده خواهد شد، درخواست شما به تفكيك مبدا و مقصد، تاريخ، ساعت و ايرلاين مربوطه ثبت شده و مسئول پيگيري رزروهاي اينترنتي از طريق:

1- وب سايت >> ورود به سايت >> سفارشهاي كاربر >> جزئيات سفارش ( در اين بخش مي توانيد تمامي پاسخ هاي مسئول پيگيري و يادداشت هاي مسير صدور بليط را مشاهده كرده و با ايشان در اين امر ارتباط داشته باشيد.)
2- SMS: اين سرويس دوطرفه مي باشد. كاربران نيز مي توانند تمامي درخواست هاي خود را اعم از تغيير تاريخ بليت، تغيير مسير و يا ارسال نام مسافرين و ... به شماره 30006919 ارسال فرمايند.
3- تماس تلفني: خط مستقيم 05118421197

هماهنگي هاي لازم را انجام خواهد داد.


ثبت درخواست پرواز: اگر قبلا در سايت آتي فرم مشخصات خود را يكبار پر كرده باشيد (يعني ثبت نام نموده باشيد)، به عنوان عضوي از وب سايت، با نام كاربري و كلمه عبور (اگر انتخاب نكرده ايد به صورت پيش فرض 123 مي باشد) ثبت شده ايد كه بايستي ابتدا در بخش ورود به سيستم، نام كاربري و كلمه عبور را وارد كنيد. سپس وارد آدرس www.ati-lcc.com/flight شويد، مبدا خود را از ليست شهرهاي مبدا و مقصد را نيز از ليست مقابل آن انتخاب فرماييد. سپس تاريخ رفت را تعيين و در صورتيكه بليط برگشت نيز نياز داريد، انتخاب كرده و گزينه جستجو را كليك كنيد. اكنون ليستي را كه در مقابل شما باز شده است، طبق ساعت و شركت هاي هواپيمايي مختلف در مسير و تاريخ خاص مشاهده مي كنيد. با  نگه داشتن مووس بر روي علامت ذره بين در قسمت ساير جزئيات مي توانيد اطلاعات جزئي تري در مورد اين پرواز، از قبيل طول مسير پرواز، مسافت، نرخ كودك و ... ملاحظه نماييد. پرواز مورد نظر را انتخاب كرده و روي ثبت درخواست بليط كليك كنيد.
فرم را تكميل فرموده و حق تقدم را بر اساس ضرورت تاريخ پروازي انتخاب كنيد. همچنين مي توانيد تلورانس نيز مشخص كنيد. بدين صورت كه اگر فرضا تاريخ بليط رفت 16 آبان 91 و برگشت 1 هفته بعد است، با انتخاب تلورانس 2 روز، مسئول پيگيري را مطلع ساخته ايد كه در صورت موجود نبودن بليط در روز 16ام، 2 روز قبل و بعد را نيز بررسي كند. در بخش توضيحات و نام مسافرين نيز مي توانيد موارد قابل ذكر از قبيل نام مسافرين (ورود اسامي الزاميست و بايد طبق شناسنامه باشد)، درخواست Business Class بودن، درخواست خدمات خاص همانند ويلچر، اعلام بازه ي ساعتي كه تمايل به پرواز داريد و ... را مكتوب فرماييد.

پس از ارسال درخواست پرداخت از طرف مسئول پيگيري، مبلغ اعلام شده را از طريق پرداخت آنلاين يا كارت به كارت واريز نماييد و منتظر بمانيد تا بليط صادر شده و به صورتي كه مسافر مايل باشد، تحويل داده شود.

توجه: خواهشمند است پيش از اينكه مبلغ از طريق پيامك و ايميل جهت پرداخت به شما اعلام نشده است، هزينه اي را از هيچ طريقي واريز نفرماييد، چرا كه باز بودن پرواز و انتخاب شما، دلالت بر موجود بودن آن پرواز در سيستم فروش آژانسي ندارد و متصل به آن نمي باشد.

طريقه ي دريافت بليط:
در حال حاضر شركت هاي هواپيمايي ايران اير، آسمان و ماهان داراي بليت هاي الكترونيكي بوده و قابل ارسال از طريق ايميل مي باشد. در صورت صدور بليط هاي ايرلاين هاي ديگر (ايران اير تور، آتا، كيش اير، تابان و ...)، زمان براي ارسال براي شهرستان ها به مدت 1 هفته و براي ارسال به فرودگاه مهرآباد تهران يا آژانس مسافرتي پرستو سير واقع در خيابان شريعتي 1 روز كاري مورد نياز است.


رزرو آنلاين بليط هواپيما

راهنماي تصويري پرداخت آنلاينEnglish version of Ati Tour & Travel Agency Website


تلفن مستقیم بخش وب سایت آتی : 38421197-051

   دفتر مرکزی : مشهد ، احمد آباد ، نبش ابوذر غفاری 8 ، پلاک  58    تلفن :  38431919 - 38808     فکس : 38402552

شعبه هتل پارس : مشهد  ، بلوار وکیل آباد ، ابتدای صیاد شیرازی ، هتل پارس  تلفن : 38689246   فکس : 
38689250

پرستو سیر تهران : خیابان شریعتی ، ابتدای سمیه ، پلاک 2  تلفن : 77535544    فکس : 77533154

 

طراحی ، اجرا و پشتیبانی توسط تاپ تراول، تمامی حقوق نشر و تقلید برای TopTravel.ir محفوظ میباشد.