امروز : شنبه 08 شهریور 1393 | 4 ذي‌القعده 1435 | 2014 Aug 30
محبوب کن - فیس نما
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آتی
رزرو اينترنتي بليط هواپيما

راهنماي تصويري پرداخت آنلاين

راهنماي رزرو آنلاين بليط هواپيما


لطفا تا زمانيكه همكاران ما از شما درخواست پرداخت نكرده اند، پرداخت نفرماييد. پيامك و ايميل ارسال شده پس از ثبت درخواست فقط به منزله ي ثبت سفارش شما بوده و هيچ بليطي تا آن لحظه براي شما رزرو و يا صادر نشده است
خواهشمند است پيش از اينكه مبلغ از طريق پيامك و ايميل جهت پرداخت به شما اعلام نشده است، هزينه اي را از هيچ طريقي واريز نفرماييد، چرا كه باز بودن پرواز و انتخاب شما، دلالت بر موجود بودن آن پرواز در سيستم فروش آژانسي ندارد و متصل به آن نمي باشد. در اين بخش، كاربران درخواست خود را ثبت مي كنند و مسئولين مربوطه پس از پيگيري درخواست كاربر (چك كردن پرواز و وضعيت موجودي آن)، جهت انجام مراحل بعدي از طريق ايميل و پيامك تماس حاصل مي نمايند، پاسخگوئي بين ساعات 8 الي 14:30 و 17 الي 19:30 انجام مي گيرد. روزهاي تعطيل رسمي نيز طبق برنامه شركت (شيفت صبح) پاسخگوئي صورت مي پذيرد. سفارش هايي كه پس از ساعت 19:00 روز پنج شنبه ثبت شوند، در روز شنبه چك مي شوند.

پروازهاي خارجي:

قيمت پرواز هاي خارجي تا اطلاع ثانوي معتبر نمي باشند، همچنين مسيرها و ايرلاين هاي بيشتري نسبت به ليست سايت موجود است. جهت اطلاع كامل از مسيرها و دريافت قيمت هاي مناسب مي بايست با كانترهاي فروش بليت خارجي تماس حاصل فرمائيد.
مبدا
مقصد
 
تاریخ رفت

تاریخ برگشت

جستجو
مبدا
مقصد
 
تاریخ رفت

تاریخ برگشت

شرکت هواپیمایی
جستجو

English version of Ati Tour & Travel Agency Website