امروز : پنج شنبه 02 مرداد 1393 | 26 رمضان 1435 | 2014 Jul 24
محبوب کن - فیس نما
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آتی
رزرو اينترنتي بليط هواپيما

راهنماي تصويري پرداخت آنلاين

راهنماي رزرو آنلاين بليط هواپيما


لطفا تا زمانيكه همكاران ما از شما درخواست پرداخت نكرده اند، پرداخت نفرماييد. پيامك و ايميل ارسال شده پس از ثبت درخواست فقط به منزله ي ثبت سفارش شما بوده و هيچ بليطي تا آن لحظه براي شما رزرو و يا صادر نشده است
خواهشمند است پيش از اينكه مبلغ از طريق پيامك و ايميل جهت پرداخت به شما اعلام نشده است، هزينه اي را از هيچ طريقي واريز نفرماييد، چرا كه باز بودن پرواز و انتخاب شما، دلالت بر موجود بودن آن پرواز در سيستم فروش آژانسي ندارد و متصل به آن نمي باشد. در اين بخش، كاربران درخواست خود را ثبت مي كنند و مسئولين مربوطه پس از پيگيري درخواست كاربر (چك كردن پرواز و وضعيت موجودي آن)، جهت انجام مراحل بعدي از طريق ايميل و پيامك تماس حاصل مي نمايند، پاسخگوئي بين ساعات 8 الي 14:30 و 17 الي 19:30 انجام مي گيرد. روزهاي تعطيل رسمي نيز طبق برنامه شركت (شيفت صبح) پاسخگوئي صورت مي پذيرد. سفارش هايي كه پس از ساعت 19:00 روز پنج شنبه ثبت شوند، در روز شنبه چك مي شوند.

پروازهاي خارجي:

قيمت پرواز هاي خارجي تا اطلاع ثانوي معتبر نمي باشند، همچنين مسيرها و ايرلاين هاي بيشتري نسبت به ليست سايت موجود است. جهت اطلاع كامل از مسيرها و دريافت قيمت هاي مناسب مي بايست با كانترهاي فروش بليت خارجي تماس حاصل فرمائيد.
مبدا
مقصد
 
تاریخ رفت

تاریخ برگشت

جستجو
مبدا
مقصد
 
تاریخ رفت

تاریخ برگشت

شرکت هواپیمایی
جستجو